Hvem er vi

Vi i Aski Raski ønsker å være tilgjengelige for deg som er bruker av programmet vårt. Har du spørsmål om pedagogisk opplegg, metodikk, kontakt våre dyktige kursholdere. De kan hjelpe deg med hvordan du kan komme i gang med verktøyet og hvordan du kan bruke det i hele klasser, grupper og i arbeid med enkeltelever. Under finner du en oversikt over hvem vi er og hva vi kan hjelpe deg med. Ta gjerne kontakt med en av oss dersom du ønsker bistand på telefon eller mail.

Ingrid Ask
Gründer, programskaper og kursholder
415 01 046
ingrid@askiraski.no

Ingrid har stått bak utviklingen av den nye versjonen og har hatt ansvaret både for innhold og det pedagogiske. Hun er i tillegg en erfaren kursholder og kan svare på det meste som har med Aski Raski å gjøre.

Merethe Bøhn Ask
Daglig leder
938 60 672
merethe@askiraski.no

Har ansvar for salg, økonomi, kontrakter og databehandleravtaler. Har du problemer med tilgang eller ønsker å endre tekniske innstillinger, kan du kontakte Merethe.

Arne Sværen-Bryne
IT-ansvarlig
454 19 378
arne@askiraski.no

Er innleid som IT-ansvarlig i Aski Raski. Ta kontakt med Arne dersom du lurer på noe med det IT-tekniske, GDPR, personvern, hjemmesiden eller hjelpesiden (Zendesk).

Ingunn Vatshelle Bratberg
Kursansvarlig
930 15 276
ingunn@askiraski.no

Ingunn har bakgrunn som kursholder i Aski Raski og er nå ansvarlig for alt som har med kurs og opplæring.

Kristoffer Horst
Kursholder
934 64 532
kristoffer@askiraski.no

Kristoffer Byberg
Kursholder
980 18 061
kristofferb@askiraski.no

 

Aline Jeanne Paul Looten
Kursholder
415 79 114

 

Anne Brit Bjørkhaug Farstad
Kursholder
911 87 430

 

 

Grete Styve Kulseth
Kursholder
472 50 590

 

Lise Leiknes Blomli
Kursholder
957 53 336

 

Marie Winther
Kursholder
472 59 244

 

Jorunn Apeland
Kursholder voksenopplæring
418 57 590

 

Turid Noddeland Nygård
Kursholder
473 92 350