Hvem er vi

Vi i Aski Raski ønsker å være tilgjengelige for deg som er bruker av programmet vårt. Har du spørsmål om pedagogiske opplegg eller metodikk? Ta gjerne kontakt med våre dyktige kursholdere. De kan hjelpe deg med hvordan du kan komme i gang med verktøyet og hvordan du kan bruke det i hele klasser, grupper og i arbeid med enkeltelever.

Ingrid Ask

Gründer, programskaper og kursholder

415 01 046

ingrid@askiraski.no

fbdfbdfbdsfbdsfb

Merethe Bøhn Ask

Daglig leder

938 60 672

merethe@askiraski.no

fbdfbdfbdsfbdsfb

Arne Sværen-Bryne

IT-ansvarlig

454 19 378

arne@askiraski.no

fbdfbdfbdsfbdsfb

Ingunn Vatshelle Bratberg

Kursansvarlig og innholdsutvikler

930 15 276

ingunn@askiraski.no

fbdfbdfbdsfbdsfb

Kristoffer Horst

Kursholder og innholdsutvikler

934 64 532

kristoffer@askiraski.no

fbdfbdfbdsfbdsfb

Kristoffer Byberg

Kursholder og innholdsutvikler

980 18 061

kristofferb@askiraski.no

fbdfbdfbdsfbdsfb

Dorthe Garbøl

Innholdsutvikler Danmark

+45 519 26 110

dorthe@askiraski.dk

fbdfbdfbdsfbdsfb

Ingvild Gramstad

Illustratør

Kursholdere

fbdfbdfbdsfbdsfb

Anne Brit Bjørkhaug Farstad

fbdfbdfbdsfbdsfb

Marie Winther

fbdfbdfbdsfbdsfb

Grete Styve Kulseth

fbdfbdfbdsfbdsfb

Jorunn Apeland