Hvem er vi

Vi i Aski Raski ønsker å være tilgjengelige for deg som er bruker av programmet vårt. Har du spørsmål om pedagogisk opplegg, metodikk, kontakt våre dyktige kursholdere. De kan hjelpe deg med hvordan du kan komme i gang med verktøyet og hvordan du kan bruke det i hele klasser, grupper og i arbeid med enkeltelever. Under finner du en oversikt over hvem vi er og hva vi kan hjelpe deg med. Ta gjerne kontakt med en av oss dersom du ønsker bistand på telefon eller mail.

Ingrid Ask
Gründer, programskaper og kursholder
415 01 046
ingrid@askiraski.no

Ingrid har stått bak utviklingen av den nye versjonen og har hatt ansvaret både for innhold og det pedagogiske. Hun er i tillegg en erfaren kursholder og kan svare på det meste som har med Aski Raski å gjøre.

Merethe Bøhn Ask
Salgs- og økonomiansvarlig
938 60 672
merethe@askiraski.no

Har ansvar for salg, kontrakter og databehandleravtaler samt kursvirksomhet. Har du problemer med tilgang eller ønsker å endre tekniske innstillinger, kan du kontakte Merethe.

Arne Sværen-Bryne
Daglig leder
454 19 378
arne@askiraski.no

Er innleid som daglig leder i Aski Raski. Ta kontakt med Arne dersom du lurer på noe med det IT-tekniske, GDPR, personvern, hjemmesiden eller hjelpesiden (Zendesk).


Aline Jeanne Paul Looten
Kursholder
415 79 114
aline@askiraski.no

Anne Brit Bjørkhaug Farstad
Kursholder
911 87 430
annebrit@askiraski.no

Grete Styve Kulseth
Kursholder
472 50 590
grete@askiraski.no


Ingunn Vatshelle
Kursholder
930 15 276
ingunn@askiraski.no

Kristoffer Byberg
Kursholder
980 18 061
kristofferb@askiraski.no

Kristoffer Horst
Kursholder
934 64 532
kristoffer@askiraski.no


Lene Marie Hals
Kursholder
995 96 280
lene@askiraski.no

Lise Leiknes Blomli
Kursholder
957 53 336
lise@askiraski.no

Marie Winther
Kursholder
472 59 244
marie@askiraski.no


Turid Noddeland Nygård
Kursholder
473 92 350
turidnn@askiraski.no